Uzticams atbalsts Tavam mīlulim jau 9 gadus

Gabītis

 GABĪTIS

veterinārā klīnika

Par klīniku

dzīvnieku draugs

Veterinārā klīnika Gabitīs ir dibināta 2013.gadā ar mērķi nodrošināt profesionālus, kvalitatīvus un pieejamus pakalpojumus visa veida dzīvniekiem. Neskatoties uz lielo konkurenci, esam lepni par to, kā salīdzinoši neliela klīnika spējam gūt dzīvnieku saimnieku un viņu mīluļu uzticību, lai sniegtu visus nepieciešamos pakalpojumus jebkurā dzīves situācijā, kura prasa medicīnisku asistenci vai konsultāciju par dzīvnieku dzīvesveidu, uzturu, medicīnisku vai kosmētisku līdzekļu pielietošanu mīluļa dzīves kvalitātes nodrošināšanā.

pieņemšanas kabinets

Aprīkojums

Galvenā darbība veterinārā klīnikā Gabītis norit pieņemšanas kabinetā, kā arī operāciju zālē.  Papildus ir pieejama uzgaidāmā telpa, kas kalpo arī nelielu veterināro aptieku, lai papildus klīnikā sniegtajiem pakalpojumiem spētu nodrošināt jūsu mīluļa aprūpi arī mājas apstākļos. Atsevišķas telpas ir dzīvnieku frizētavai, kur iepriecināt Jūsu mīluli ar jaunu frizūru vai veiktu citas higiēnas procedūras.

Klīnikas nelielās telpas ir mājīgas un maksimāli cenšamies nodrošināt Jūsu klātbūtni visu procedūru veikšanā, izņemot operāciju zāli.  Esam aprīkoti ar iekārtām, lai nepieciešamības gadījumā veiktu arī analīzes pirms turpmākas ārstniecības nozīmēšanas. Uzgaidāmajā telpā ir pieejami gan apmeklētāju krēsli, gan arī labierīcības, kuras varat izmantot, gaidot savu mīluli.

operācijas

Medikamenti un izejmateriāli

Mūsu pieredze liecina, ka kvalitatīvu medikamentu izvēle ir svarīgs priekšnosacījums teicamu rezultātu sasniegšanai. Mēs regulāri sekojam līdzi farmācijas attīstībai un papildinām klīnikas lietoto medikamentu klāstu vienīgi no pārbaudītiem piegādātājiem.  Ilgstošās sadarbības rezultātā spējam nodrošināt optimālu līdzsvaru starp izmantoto preparātu cenu un ārstnieciskām īpašībām, lai nodrošinātu labāko rezultātu katrā atsevišķā gadījumā.

veterinārās zāles

Veterinārā aptieka

Rūpējoties par Jūsu mīluļa veselību un labsajūtu, veterinārās klīnikas Gabītis.lv veikala piedāvājumā ir dzīvnieku barība, veterinārās diētas, uztura piedevas un ārtsnieciskā kosmētika. Sniegsim Jums konsultāciju un piemeklēsim atbilstošākos produktus. Piedāvājumā ir šādu zīmolu produkti:

Brauciet pie mums klātinē un pērciet produktus uzreiz vai arī zvaniet un stāstiet situāciju, lai saņemtu konsultāciju par nepieciešamo rīcību un atbilstošu produktu pieejamību. Pārdomāta diēta un savlaicīgas rūpes par savu dzīvnieku paildzinās mīluļa mūžu un labsajūtu.

aptieka Gabītis