Uzticams atbalsts Tavam mīlulim jau 9 gadus

Gabītis

 GABĪTIS

veterinārā klīnika

Suņu un kaķu frizētava

Friziera apmeklējumi suņiem un kaķiem  var būt nepieciešami dažādu iemeslu dēļ. Sākot no dzīvnieka mazgāšanas, nagu griezšanas un beidzot ar higiēnisko spalvu griešanu vai skaistumkopšanas nolūkos.  Ņemot vērā dzīvnieka spalvas īpatnību, tiek izmantoti dažādi specializēti instrumenti, kā arī profesionāla dzīvnieku kosmētika.  Tā kā katram mīlumim ir ne tikai atšķirīgs spalvojums, bet arī savs raksturs un pasaules uztvere, ir svarīgi izvēlēties frizētavu un frizieri, kas ne tikai kvalitatīvi veiks visas nepieciešamās procedūras, bet arī spēs nolasīt dzīvnieka sajūtas un parūpēties par viņa labsajūtu, lai dzīvnieks neizjustu stresu un lieku satraukumu.

Svetlana Strokatova

Svetlana Strokatova

friziere

Pieraksti savu mīluli, zvanot pa tālruni – 29954089

Mūsu frizētava

Profesionālie līdzekļi dzīvniekiem

Mūsu frizētavā ir izmantota tikai augstvērtīga kosmētika, kas ne vien sasniegs veicamās procedūras mērķi, bet arī būs saudzīga pret dzīvnieka ādu, lai neradītu kairinājumu. Jums būs iespēja uzdod jautājumus par katra preparāta iedarību, kā arī laipni ieteiksim kādus līdzekļus un kā lietot mājas apstākļos, lai jūsu mīlulis būtu skaists un sakopts arī starp frieziera apmeklējumiem. Mūsu frizētavā vienlaicīgi tiek apkalpots tikai viens dzīvnieks un līdz ar to nav jāuztraucas par kādu nejaušu tikšanos un nevajadzīgu emocionālu spriedzi. Apmeklējot mūsu frizieri paliks apmierināts gan saimnieks, gan dzīvnieks. Ne velti mums ir ļoti daudz patstāvīgu klientu un vienmēr satiekam viens otru ar smaidu, kā arī astes luncināšanu.

Veterinārā klīnika

Gabītis dzīvnieku frizētavā ir radīti visi priekšnosacījumi, lai sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus jūsu mīluļiem. Rūpējoties par dzīvnieku un saimnieku sajūtām, piedāvājam visu procedūras laiku atrasties vienā telpā ar savu mīluli, lai sekoto līdzi notiekošajam un mazinātu dzīvnieka stresa.

Gabītis dzīvnieku frizētava
frizētava Gabītis